O firmie

Oferta BHP Salvus kierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych, zarówno tych, które potrzebują pomocy doraźnej ( np. szkolenia bhp, protokół powypadkowy, analiza ryzyka zawodowego) jak i tych, które zatrudniają powyżej 10 pracowników i w świetle znowelizowanego Kodeksu Pracy ( Art. 237/11) w przedsiębiorstwach tych pracodawcy zobowiązani są utworzyć służbę bezpieczeństwa i higieny pracy.

Proponujemy Państwu pełen outsourcing w zakresie służby bhp prowadzony zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2004, stanowiący bardzo wygodne i kompleksowe rozwiązanie ustawowego obowiązku pracodawców, polegającego na utworzeniu „ zewnętrznej służby bhp”

Oferujemy naszym klientom bezpieczeństwo pracowników i pracodawcy.


Nasza kadra posiada wymagane prawem wykształcenie, uprawnienia pedagogiczne oraz doświadczenie zawodowe. Atutem BHP Salvus jest wszechstronność oferowanych usług oraz możliwość negocjacji zarówno terminów, miejsc szkoleń jak i cen usług. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje okażą się interesujące, umożliwią uregulowanie zgodnie z prawem i wymogami szeregu zagadnień stwarzających dotychczasowe problemy.

Proponujemy Państwu  szeroki wachlarz szkoleń BHP organizowanych u klienta, w siedzibie firmy, w ośrodkach szkoleniowych lub szkolenia wyjazdowe.

Usługi w zakresie szkoleń BHP świadczymy w Gdańsku oraz Elblągu.

Zapraszamy do współpracy !

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.